Advanced training for aestheticians

Postupte ve své kariéře!

Postupte ve své kariéře!
Celosvětově jsou školení a další vzdělávání v kosmetickém oboru předpokladem pro zlepšení osobních i profesních pozic. Bez profesionálního školení není možné dlouhodobě pružně reagovat na aktuální potřeby trhu.

Povolání kosmetičky je velmi různorodé a co je důležitější, je neustále pokrokové a proměnlivé. V posledních letech se hodně změnilo chování a očekávání koncového zákazníka: je lépe informován a má rostoucí potřebu dobrých výrobků v péči o pleť a touhu po dobrém zdraví. Zákazníky už dlouho nezajímají prázdné sliby - chtějí se spolehnout na profesionálního odborníka v péči o pleť.  
 

Kosmetik Seminare

Školení dr. Schrammek

Vaše cesta k úspěchu coby kosmetičky!

Naše mezinárodní akademie pro holistickou kosmetiku byla založena před 30 lety. Ředitelkou školy je Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, školící dermatoložka a alergoložka.
 
Od našeho vzniku jsme v průběhu let proškolily tisíce kosmetiček z Německa i ze zahraničí. Skrze naše dialogy s kosmetičkami jsme se vždy snažili přizpůsobit nejnovějším trendům v oblasti profesionálního školení, a tak je nabídka našich školení neustále aktualizována a zefektivněna s ohledem na poslední požadavky a vývoj trhu.
 
Naše trvalá spolupráce s kožními klinikami a výzkumnými institucemi garantuje vysokou úroveň kompetence a kvality v obsahu kurzů, které nabízíme. Reflektujeme sdílené zkušenosti našich kosmetiček z jejich každodenní praxe. A my jsme rádi, že můžeme sdílet naše know-how a zkušenosti s Vámi!
 
Abychom Vám pomohli dále se specializovat a současně zlepšovat Vaši kvalifikaci, nabízíme nejaktuálnější profesní semináře. Za každý kurz, který úspěšně absolvujete, získáte dokumentační složku a certifikát.  


Aktuální termíny školení:

Green Peel®
29.9.2017  Hluboká nad Vltavou


derma.cosmeticsBližší informace o školeních Vám poskytne sl. Denisa Pucholtová, [email protected], 775 775 140
 

Kosmetik Fortbildung