Advanced training for aestheticians

Postupte ve své kariéře!


Celosvětově jsou školení a další vzdělávání v kosmetickém oboru předpokladem pro zlepšení osobních i profesních pozic. Bez profesionálního školení není možné dlouhodobě pružně reagovat na aktuální potřeby trhu.

Povolání kosmetičky je velmi různorodé a zároveň je neustále pokrokové a proměnlivé. V posledních letech se hodně změnilo chování a očekávání koncového zákazníka: je lépe informován a má rostoucí potřebu kvalitních výrobků v péči o pleť a touhu po dobrém zdraví. Zákazníky už dlouho nezajímají prázdné sliby - chtějí se spolehnout na profesionálního odborníka v péči o pleť.  
 

Kosmetik Seminare

Školení Dr. med. Christine Schrammek - Vaše cesta k úspěchu!

Mezinárodní akademie Dr. med. Christine Schrammek byla založena před 30 lety. Ředitelkou školy je Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, školící dermatoložka a alergoložka.
 
Od vzniku akademie byly v průběhu let proškoleny již tisíce kosmetiček z Německa i ze zahraničí. I díky dialogům s kosmetičkami dochází k přizpůsobení se nejnovějším trendům v oblasti profesionálního školení. Nabídka školení je neustále aktualizována a zefektivněna s ohledem na poslední požadavky a vývoj trhu.
 
Trvalá spolupráce s kožními klinikami a výzkumnými institucemi garantuje vysokou úroveň kompetence a kvality v obsahu kurzů, které nabízíme. Reflektujeme sdílené zkušenosti našich kosmetiček z jejich každodenní praxe. A my jsme rádi, že můžeme sdílet naše know-how a zkušenosti s Vámi!
 
Abychom Vám pomohli dále se specializovat a současně zlepšovat Vaši kvalifikaci, nabízíme nejaktuálnější profesní semináře. Za každý kurz, který úspěšně absolvujete, získáte dokumentační složku a certifikát.  


Aktuální termíny školení:

Bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL® a derma.cosmetics
16. 1. 2019 Jesenice
8. 3. 2019 Jesenice

Bližší informace o školeních Vám poskytne sl. Denisa Pucholtová, [email protected], +420 775 775 140.
 

Kosmetik Fortbildung