Kosmetika Dr. med. Christine Schrammek nabízí vysoce kvalitní produkty péče o pleť a profesionální ošetření, která jsou založena na dermatologických znalostech Dr. med. Christine Schrammek-Drusio, dermatoložky a alergoložky. Společnost je na trhu již více než 60 let a je rodinnou firmou, založenou v Německu.

V rámci kosmetiky Dr. med. Christine Schrammek existují dvě světově známé značky: derma.cosmetics a GREEN PEEL®. 

Two brands - one partner
Dr. med. Christine Schrammek-Drusio

derma.cosmetics - síla medicínské krásy

Řada v péči o pleť derma.cosmetics nabízí kompletní řadu high-tech výrobků pro různé typy pleti a pro boj s různými problémy. Všechny produkty byly vytvořeny dermatologicky a jsou velmi účinné. Mnohé výrobky derma.cosmetics jsou skutečnými inovátory a nacházejí se zde dokonce i mistři ve svém oboru jako např. Blemish Balm - nyní populární jako BB krém - který jsme vynalezli.
 
Cílem inovativní a na míru šité péče o pleť je pomoci obnovit zdraví a krásu pokožky. Prevence problémů s pletí a její ochrana jsou stejně důležité ve vývoji naší Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics jako hledání řešení pro širokou škálu nejrůznějších problémů s pletí. "Dermatologie se setkává s kosmetikou" je základní filozofií této produktové řady. Nejnovější poznatky z medicíny se snoubí s obzvláště kvalitními aktivními složkami, které jsou obsaženy v našich výrobcích. 
 
 

Výsledek: derma.cosmetics, dermatologicky testovaná pleťová řada s jedinečnou schopností řešit problémy s pletí (derma.cosmetics). Ucelená a jasně strukturovaná řada pleťových výrobků je koncipována způsobem, díky němuž vyhovuje širokému spektru ošetřovacích potřeb.
 

Objevte řady pleťové kosmetiky derma.cosmetics

 

GREEN PEEL® - krása v souladu s přírodou

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření Dr. med. Christine Schrammek nabízí pravděpodobně světově nejúčinnější přírodní peeling. Již více než 60 let je dermatologicky vyvinuté bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL® mimořádně úspěšné a jsou to již tisíce klientů, kterým pomohl vyřešit jejich problémy s pletí s jedinečnými výsledky.

Bylinné peelingové ošetření GREEN PEEL® bylo vyvinuto zakladatelkou společnosti, paní Christine Schrammek, a následně bylo dále dermatologicky rozvíjeno její dcerou, lékařkou Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. Tři ošetřovací metody - CLASSIC, ENERGY a FRESH-UP umožňují dosažení individuálních cílů v závilosti na typu pleti a na problémech s pokožkou. Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je ověřeným pomocníkem při řešení problémů s pletí, který s mimořádnými úspěchy využívá nesčetné množství kosmetiček, lékařů a lázeňských pracovníků po celém světě.

Zjistěte víc o originálním GREEN PEEL® bylinném peelingovém ošetření díky našim speciálním webovým stránkám:

Objevte originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření