Již více než 60 let pracuje Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik pro krásu. Jsme opravdovou rodinnou společností a jednáme s ohledem na skutečné hodnoty a tradici. Jsme invenční, děláme vše zodpovědně a snažíme se činit to nejlepší pro naše zákazníky po celém světě. Skutečné novinky jak např. první "BB krém" - Blemish Balm - nebo GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření z nás udělaly jednu z nejvíce chtěných celosvětových značek - jak mezi profesionály, tak mezi zákazníky. To je naší motivací a můžete si být jisti, že uděláme pro lepší zítřky vždy jen to nejlepší, co budeme moci. 
 
Zjistěte něco více o naší historii v krátkém videu:

 

Two brands - one partner
Dr. med. Christine Schrammek-Drusio

derma.cosmetics - síla medicínské krásy

Řada v péči o pleť derma.cosmetics nabízí kompletní řadu high-tech výrobků pro různé typy pleti a pro boj s různými problémy. Všechny produkty byly vytvořeny dermatologicky a jsou velmi účinné. Mnohé výrobky derma.cosmetics jsou skutečnými inovátory a nacházejí se zde dokonce i mistři ve svém oboru jako např. Blemish Balm - nyní populární jako BB krém - který jsme vynalezli.
 
Cílem inovativní a na míru šité péče o pleť je pomoci obnovit zdraví a krásu pokožky. Prevence problémů s pletí a její ochrana jsou stejně důležité ve vývoji naší Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics jako hledání řešení pro širokou škálu nejrůznějších problémů s pletí. "Dermatologie se setkává s kosmetikou" je základní filozofií této produktové řady. Nejnovější poznatky z medicíny se snoubí s obzvláště kvalitními aktivními složkami, které jsou obsaženy v našich výrobcích. 
 
 

Výsledek: derma.cosmetics, dermatologicky testovaná pleťová řada s jedinečnou schopností řešit problémy s pletí (derma.cosmetics). Ucelená a jasně strukturovaná řada pleťových výrobků je koncipována způsobem, díky němuž vyhovuje širokému spektru ošetřovacích potřeb.
 

Objevte derma.cosmetics pleťové řady nyní

 

GREEN PEEL® - krása v souladu s přírodou

With the original GREEN PEEL® herbal peeling, Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik is known for offering probably the most effective, all-natural peeling worldwide. For more than 60 years, the dermatologically developed, original GREEN PEEL® herbal peeling has been a tremendous success and helped tens of thousands solving their skincare problems with impressive results. 

The GREEN PEEL® herbal peeling was invented by company founder Christine Schrammek and has been dermatologically extended by her daughter, medical Dr. med. Christine Schrammek-Drusio. Three treatment methods - CLASSIC, ENERGY and FRESH-UP - allow an individual treatment approach depending on skintype and skin problem. The original GREEN PEEL® herbal peeling is an approved, trusted problem solver that is used by countless beauticians, doctors and SPAs worldwide with great success.

Get to know more about the original GREEN PEEL® herbal peeling through our dedicated microsite:

Discover the original GREEN PEEL® herbal peeling