Síla medicínské krásy - dermatologicky inspirovaná luxusní péče o pleť

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics

Pod vedením dermatoložky Dr. med. Christine Schrammek-Drusio je vyvíjena ucelená profesionální pleťová kosmetika s jasným cílem pomoci pleti obnovit její zdraví a krásu. Počínaje péčí o normální pleť až po efektivní hydrataci a řešení nejrůznějších problémů s pletí nabízejí jednotlivé řady velmi účinné kosmetické složení.
 
Středem zájmu byl vždy vývoj anti-aging výrobků. Ty zároveň představují velkou výzvu, neboť důležitá je zde především ochrana pleti a korekce prvních viditelných známek stárnutí. Současně je zvláště důležitá pro Dr. med. Christine Schrammek-Drusio péče o nečistou, problematickou nebo citlivou pleť. Zdravá pokožka odráží dobrý pocit a to je také důvod, proč je cílem kosmetiky Dr. med. Christine Schrammek nacházení specifických řešení pro velkou řadu problémů s pletí.
 

Právnická upozornění

Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik neručí za kvalitu nebo životnost výrobků, koupených z mimosmluvních neautorizovaných prodejních míst vč. internetových obchodů. Zvláště se to týká výrobků kupovaných na aukčních portálech typu ebay apod.